İnternet oyunlarına çok meraklısınız. İşten veya okuldan döndüğünüzde doğru bilgisayarı açıp oyun oynamak, kendinize ayırdığınız belki de en güzel saatler diyorsunuz. Paykasa Kart Satışı.

Facebook’taki belki basit, eğlenceli oyunlarla başladınız bu maceranıza. Belki canlarınız bittikçe sıkıldınız veya sinirlendiniz, hırs yaptınız. Belki çiftliğiniz oldu, hayvan beslediniz. O günlerde kredi kartınız yoktu, hayvanlarınızı doyuramadınız telef ettiniz. Sebzeleriniz, meyveleriniz çürüdü. Yaşınız ilerledi, daha büyük oyunlar oynamaya başladınız. Bu oyunlarda daha hızlı adımlar atmak istiyorsunuz. Güçlü olup, yenilmezliğe kavuşmak zorunda hissediyorsunuz. Ee artık kredi kartınız da var, para yatırarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Oyunda kullanacağınız aksesuarlar, kahramanlarınızın kostümleri, derken ay sonu hesap ekstresini görünce pişmanlık yaşayabilirsiniz.

paykasa kart satışı

paykasa kart satışı

Bir de üstüne kredi kartlarınızdaki kişisel bilgileriniz, banka şifrelerinizin çalınma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Buna bir önlem almak zorundasınız. Sanal dünyanın sanal hırsızları her an bilgilerinizi ele geçirebilir. Peki sanal dünyada kendinizi nasıl koruyacaksınız? Hiç paykasa denilen bir kart duydunuz mu? Paykasa; paranızın güvenliği için, hızlı, pratik ödemeniz için oluşturulmuş bir sistem. Kişisel bilgilerinize ve banka şifresine gerek yok. Hatta Paykasa sanal kartı kullanmaya başladıktan sonra sizden kart aidatı da istenmiyor. Komisyon cüzi miktarlarda.

Paranız euro veya dolar üzerinden işlem görüyor. Dünyada geçerli olan Paykasa ile yurt dışındaki marketlerden alışveriş yapabiliyorsunuz. Paykasa sanal karta sahip olmak için, Paykasa satış firması ile irtibata geçiyorsunuz, ödeyeceğiniz miktarı banka havalesi veya cep mobilden gönderiyorsunuz. Mail adresinize veya sms le gönderilen 16 haneli pin kodunuzu hiç kimseyle paylaşmadan oyun sitesine girerek istediğiniz alışveriş işlemini tamamladıktan sonra pin kodunuzla ödemeniz gerçekleşiyor. O günkü kur üzerinden oyun kurucusuna ödeme gerçekleştiriliyor. Kartınız tek ödemeli olduğu için anında bloke oluyor. İçeride paranız kaldıysa Paykasa müşteri temsilcisinden talep ediyorsunuz, o günkü kur üzerinden paranız banka hesabınıza yatırılıyor. Güvenli, 7/24 canlı destekle Paykasa, size anında yanıt veriyor.